Węże do sprężonego powietrza

Wszędzie tam, gdzie znajdują się zakłady przemysłowe posiadające instalacje hydrauliczne, spotyka się przewody ciśnieniowe do kompresora. Nie ulega wątpliwości, że tego typu przyłącza w zastosowaniach profesjonalnych muszą spełniać szereg rygorystycznych norm i wymagań, co do parametrów. Dostępne u nas produkty stworzone są z gum naturalnych i syntetycznych (m.in. z gumy EPDM), co gwarantuje świetne właściwości użytkowe – odporność na uszkodzenia mechaniczne, niską ścieralność, niepodatność na tzw. mgłę olejową. Ponadto nasze rozwiązania wygrywają w starciu ze szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak emisja ozonu.

Wąż poliuretanowy do powietrza

W zależności od modelu wąż poliuretanowy do powietrza świetnie radzi sobie w bardzo szerokim zakresie temperatur od -25 °C do nawet +120 °C i niestraszne są mu ciśnienia sięgające aż 25 bar. Oferowane przez nas produkty mogą dzięki temu spełniać szereg międzynarodowych norm uznawanych w przemyśle, m.in. normę ISO 1307. Dodatkowe oploty tekstylne tylko podnoszą trwałość, dając gwarancję wysokiej niezawodności i bezawaryjności.

Węże do powietrza

Wysoka jakość zastosowanych materiałów i świetne, solidne wykonanie powodują, że nasze węże do powietrza są szeroko stosowane, m.in. w pracy z narzędziami pneumatycznymi, górnictwie, kamieniołomach, budownictwie i przemyśle chemicznym. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do zapoznania się naszą szeroką ofertą oraz do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie.