Zestawy na grunty

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, przygotowaliśmy dla Państwa gotowe, kompletne zestawy instalacji PV z wszystkimi niezbędnymi elementami potrzebnymi do wykonania kompleksowej usługi montażu. Zestawy są przygotowane pod różne typy poszycia dachowego, w różnych wariantach.

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszej firmowej usługi transportu, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo na kosztach związanych z dostawą sprzętu do klienta i magazynowaniem.
Czas realizacji w/w usługi to 24h od momentu zaksięgowania płatności na poczet zamówienia na naszym koncie, nasi kierowcy dostarczą kompletny zestaw montażowy bezpośrednio na miejsce
realizacji inwestycji. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z naszej usługi doradztwa projektowego i instalacyjnego. Naszym celem nie jest jedynie dostarczenie elementów, oferujemy pełne wsparcie merytoryczne i pomoc w terminowej i bezproblemowej realizacji całej usługi. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą z zakresu wiedzy produktowej i praktycznej wiedzy montażowej, na każdym etapie realizacji zamówienia.

Wybierając naszą hurtownię mają pełną gwarancję terminowego zrealizowania inwestycji, oszczędność czasu miejsca magazynowego i pieniędzy a także to co najważniejsze czyli zadowolenie klienta końcowego.