Promo&News

Targi energetyki słonecznej Intersolar Europe

Dodano:25.02.2019

Targi Intersolar Europe w Monachium to jedno z największych wydarzeń branży solarnej na świecie. Wystawa jak i towarzyszące jej konferencje skupiają się na fotowoltaice, nowych technologiach w energetyce słonecznej i rozwiązaniach w zakresie integracji energii odnawialnych.
Ostatnie targi Intersolar odbyły się w dniach 15-17 maja. Była to okazja do obejrzenia produktów ponad 800 wystawców z całego świata. Na majowej wystawie można było spotkać najważniejszych producentów oraz dostawców oferujących produkty i innowacje techniczne w dziedzinie fotowoltaiki i technologii solarnych. 
Oprócz hybrydowych systemów OZE, magazynów energii, czy inwerterów trójfazowych o małej mocy można było obejrzeć np. solarne dachy samochodowe. Szczególnie ciekawie prezentowały się nowe sposoby komunikacji z inwerterem czy nagrodzony podczas targów - automatyczny system diagnostyki sztucznej inteligencji dla systemów fotowoltaicznych.
Ekspozycjom towarzyszyły konferencje i fora zapewniające przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat najnowszych trendów i wydarzeń na rynkach międzynarodowych.
Intersolar to doskonała okazja do nawiązania współpracy z globalnymi producentami i dostawcami. Najbliższe targi odbędą się w czerwcu 2020 roku.